alt

Za nami wyjątkowe spotkanie z animacją komputerową - sztuką tworzenia ruchomych obiektów z wykorzystaniem komputerów.

28 marca 2014 r. odbyła się wystawa, która prezentowała twórczość studentów i absolwentów DRIMAGINE 3D Animation & VFX Academy. Zaprezentowane zostały poszczególne etapy powstawania animacji 3D od kreacji i szkicowania poprzez modelowanie do finalnego projektu. Poza ekspozycja stałą mogliśmy zobaczyć krótkie filmy oraz uczestniczyć w prelekcji poświęconej tajnikom powstawania animacji. Każdy, kto chciał mógł spróbować swoich sił, korzystając z stanowiska warsztatowego i rad pracownika Akademii DRIMAGINE. Połączenie świata wirtualnego z realną przestrzenią było trudnym przedsięwzięciem, jednak wystawa zyskała Państwa uznanie - dziękujemy za miłe słowa oraz obecność.

altaltaltaltaltaltaltaltaltalt

Nasi patroni medialni: