Get Adobe Flash player

„Na płatku karminowej róży przysiadła cichutko miłość, przez chwilę wahała się, w obawie, czy nie zdmuchnie jej powiew pędzącego życia….”
To tylko malutki fragment utworu z najnowszego tomika poezji „Rosa Erotica” Jana Rychnera, który mieliśmy okazję wysłuchać podczas wieczorku poetyckiego 9.10.2015r. Utwory prezentował sam autor oraz Pani Grażyna Kowalska. Ciekawa interpretacja wierszy została urozmaicona akompaniamentem fortepianowym w wykonaniu prof. Aleksandra Żukowskiego, znanego z „Podwieczorków przy mikrofonie” oraz grą na saksofonie tenorowym przez Roberta Matyszkiela. Przybyli goście usłyszeli między innymi wiersze o miłości, o życiu, o jesieni. To refleksyjne spotkanie stało się okazją do rozmyślań nad różnymi wymiarami ludzkich uczuć. Dla przybyłych gości był to magiczny czas, bowiem Jan Rychner wprowadził słuchaczy w swój świat przywołując najpiękniejsze, wzruszające i niezapomniane wspomnienia.
Jestem przekonana, że magia wieczoru udzieliła się również publiczności, dla której wielka wrażliwość pana Jana stała się inspiracją do podróży w głąb siebie.

altaltaltalt

Nasi patroni medialni:
 Nasi partnerzy: