Get Adobe Flash player

{nomultithumb}

- AKADEMIA RĘKODZIEŁA ARTYSTYCZNEGO (A. Baćmaga)

MALI MAJSTERKOWICZE (A. Baćmaga)

BALET (M. Chojnacka)

MATEMATYKA (U. Wiejak, J. Kozłowski)

BOKWA (J. Ciarka)

ABC TAŃCA ORIENTALNEGO (M. Chojnacka)

- CAPOEIRA DLA POCZĄTKUJĄCYCH 1 X TYDZ.  (D. Rembelska)

- CAPOEIRA DLA POCZĄTKUJĄCYCH 2 X TYDZ. (D. Rembelska)

- CAPOEIRA DLA ZAAWANSOWANYCH 1 X TYDZ.  (D. Rembelska)

 - CAPOEIRA DLA ZAAWANSOWANYCH 2 X TYDZ.  (D. Rembelska)

- PORANEK AKTYWNEGO MALUCHA  (A. Rabczyńska)

- DZIECIĘCA PRACOWNIA RYSUNKU I MALARSTWA  (I. Wycichowska)

TANIEC NOWOCZESNY do 9 lat (K. Hoppe)

TANIEC NOWOCZESNY od 10 lat (K. Hoppe)

DZIECIĘCA AKADEMIA MUZYCZNA (D. Kłudczyńska)

- ROBOTYKA LEGO WEDO  (P. Piotrowski)

- ROBOTYKA MINDSTORMS  (P. Piotrowski)

- MUZYCZNA PRZYGODA MELOMALUSZKA  (K. Wasilewska)

HANDMADE ENGLISH do 4 lat (A. Borys-Jakubowska, M. Kosieradzka)

- HANDMADE ENGLISH od 5 lat (A. Borys-Jakubowska, M. Kosieradzka)

MAŁA AKADEMIA KREATYWNEGO SZYCIA (J. Balicka)

- WARSZTATY ZE SZTUKĄ DLA DZIECI (J. Mańkowska)

WARSZTATY ZE SZTUKĄ DLA MŁODZIEŻY (J. Mańkowska)

- WARSZTATY ZE SZTUKĄ DLA DZIECI  (filia OKCh) (J. Mańkowska)

- WARSZTATY ZE SZTUKĄ DLA MŁODZIEŻY (filia OKCh) (J. Mańkowska)

- ZAJĘCIA TEATRALNE "MASKA"  (filia OKCh) (M. Kozłowska)

- SKACZĄCE NUTKI  (J. Janasik)

- MUZYCZNE ZAJĘCIA INDYWIDUALNE 30 MIN.  (J. Janasik)

- MUZYCZNE ZAJĘCIA INDYWIDUALNE 45 MIN.  (J. Janasik)

- SCENA PIOSENKI AUTORSKIEJ - ZESPÓŁ META-FORA  (J. Janasik)

- ZESPÓŁ "KAMYK"  (J. Janasik)

- INDYWIDUALNA NAUKA GRY NA INSTRUMENTACH  (A. Malcherek)

INDYWIDUALNA NAUKA GRY NA TRĄBCE (K. Marciniak)

- KABARET PO PRZEJŚCIACH  (M. Śniadowski)

- WRZOS  (M. Śniadowski)

- WARSZTATY TYBETAŃSKIE  (PUTW) (M. Gocan)

- MALARSTWO  (PUTW) (A. Jendrasiak)

- TRZYMAM  RYTM  (PUTW) (J. Diehl)

- JĘZYK ANGIELSKI  (PUTW) (J. M. Okoth)

- PILATES  (PUTW)  (M. Niderla)

TAŃCE LUDOWE Z RÓŻNYCH STRON ŚWIATA (PUTW) (S. Łysik)

RĘKODZIEŁO TO NASZA PASJA (PUTW) (A. Pyrak)

Nasi patroni medialni:
 Nasi partnerzy: