Scena Letnia – Koncert plenerowy zespołów Van Der Park i Reggaeside

Prezydent Miasta i Dyrektor MOK zapraszają na koncert plenerowy w parku Kościuszki „Scena Letnia”.
Scena znajdzie się przy Pałacyku Sokoła. Wstęp wolny.

Poniżej opisy i godziny występów poszczególnych zespołów:

godz. 17:30
VAN DER PARK to 4 doświadczonych, warszawskich muzyków: Marcin Młynarczyk – wokalista, Jacek Woźniak – basista, Adam Siemierzewicz- gitarzysta i Robert Szambelan- perkusista. Zespół to mieszanka rocka, funky i bluesa. Panowie serwują energetyczne granie, charyzmatyczny śpiew i fantastyczny kontakt z publicznością. Zapowiada się naprawdę gorąca atmosfera ponieważ panowie zagrają największe polskie i zagraniczne rockowe hity z lat 80′ i 90′

godz. 19:00
REGGAESIDE to polski zespół grający muzykę reggae z elementami funky, rocka, popu i ska. Finaliści 9 edycji programu Must be the music oraz półfinaliści 11 edycji Mam Talent. Podczas swojej działalności zespół zagrał wiele koncertów plenerowych, a także zdobył prestiżowe nagrody na konkursach i festiwalach. Zespół gra energetyczną muzykę z pozytywnym i wartościowym przekazem.